Türkiye'nin Lider Üretici ve İhracat Markası

HAKKIMIZDA

Yenilikçi
Fikirler

Plastik mutfak ve ev gereçleri sektöründe Türkiye'nin lider üretici ve ihracat markası olabilmenin nedeni yenilikçi fikirlerden geçiyor.

Gerçek
Teknoloji

Double enjeksiyon makine parkı Kapasiteleri 120 ila 650 ton arasında 40+ eneksiyon makinesi. Yıllık ortalama 5000 ton ham madde işleme kapasitesi.

Her şey
kalite hakkında...

1978'de, İstanbul'da küçük bir atölyede başlayan yolculuğa, 2000'li yılların başında atılan markalaşma adımları ve bugün 10.000 m2 kapalı, 4.000 m2 açık olmak üzere toplam 14000 m2 alanda 270 çalışanıyla üretime devam eden, 5 kıtada 70'den fazla ülkeye 'made with Gondol Quality' damgasıyla ihracat yapan bir başarı öyküsü eşlik ediyor.
Plastik saklama kaplarından salata kurutuculara,özel koleksiyon mutfak ürünlerinden şık hobi kutularına, kesim tahtalarından elbise askılarına kadar günümüz insanının evrensel hale gelmiş tüm ihtiyaçlarını karşılamaya hazır Gondol ürün çeşitliliği "her evde mutlaka" kendine yer buluyor.

MİHENK TAŞLARI

SÜRDÜRÜLEBİLİR ÜRETİM
VE GELİŞTİRME YAKLAŞIMI


PRENSİPLER

"Sürdürülebilirlik" kavramı Gondol Plastiğin varoluş ilkelerinin vazgeçilmezidir. "Ölümsüz" marka olma yolunda başarının kalıcılığını sağlayan temel değeridir.

SORUMLULUK

"Gondol Plastik, dünya çapında 80'den fazla ülkeye yayılmış tüm ticari faaliyetlerinde varlığını sürdürmeyi taahhüt etmektedir; çalışanlara, iş ortaklarına, müşterilere, tedarikçilere, topluma ve çevreye karşı sorumlu ve etik davranmak.

İNOVASYON

"Gondol Plastik, daha ferah bir topluma katkı sağlayan ürünler sunmak amacıyla tasarımdan üretime, performans aşamasından yıkıma kadar yaşam döngüsündeki tüm ürünlerin aktif olarak sektör lideri ve sürdürülebilir inovasyon olmasını hedefliyor.

HESAP VEREBİLİRLİK

"Gondol Plastik'in yaklaşımı , tüm faaliyetlerinde yasa ve yönetmeliklerle ilgili tüm yükümlülere uymak ve daha fazlasını sağlamaktadır; paydaşları,müşterileri,iş ortakları için şeffaf ve açık bir biçimde performansına ilişkin düzenli raporlarla sorumluluğunu kanıtlamaktadır.

TAAHHÜTLER

"Sürdürülebilirlik" felsefesi ile Gondol markasının güçlü itibarı korunur, işletme yetkinliği ve lisansı sabittir, karlılığı artar ve tüm paydaşları korunur.

TOPLUM

Gondol Plastik; varlığı için değer yaratmak ve fayda sağlamak için yerel ve küresel topluluklarla yakın pozitif ilişkilere sahip olmak. Bunun temelinde, çalışanlarının refahına ve gelişimine bağlılık ve sosyal ve insani projelere destek vardır.

ÇEVRE

Gondol Plastik; Emisyonları azaltarak, doğal kaynakları koruyarak ve sürdürülebilir enerji ve malzeme kullanımı optimize ederek, ürünlerin üretim süreci ve çevresel performansı için sürekli geliştirme taahhüt eder.

MÜŞTERİLER VE ÜRÜNLER

Gondol Plastik, müşterilerinin ihtiyaçlarını karşılayan istisnai ve fonksiyonel ürünler sunma ve daha düşük karbon ayak izine sahip bir topluma geçişi destekleme taahhüdünü beyan etmektedir.

SATICILAR

Gondol Plastik, tedarik zinciri boyunca en duyarlı davranışı ve en yüksek performans standartlarını bekler. Adil ve sorumlu iş uygulamaları, sürdürülebilir bir çözüm arayışında işbirliğini destekler ve her zaman teşvik eder.

5 kıtada 70 ülke ...

AVRUPA

ALMANYA
AVUSTURYA
BOSNA HERSEK
BULGARİSTAN
ÇEK CUMHURİYETİ
FRANSA
KIBRIS
HIRVATİSTAN
HOLLANDA
İNGİLTERE
İSPANYA
İSVEÇ
İTALYA
MACARİSTAN
POLONYA
PORTEKİZ
ROMANYA
KOSOVA
SIRBİSTAN
SLOVAKYA
UKRAYNA
YUNANİSTAN
BELÇİKA
MOLDOVA

ASYA

AZERBAYCAN
ÇİN
GÜRCİSTAN
FİLİPİNLER
HONG KONG
KAZAKİSTAN
İSRAİL
RUSYA
PALASTİN
GÜNEY KORE
HİNDİSTAN
IRAK
İRAN
KUVEYT
LÜBNAN
KATAR
PAKİSTAN
SUUDİ ARABİSTAN
ÜRDÜN
BİRLEŞİK
ARAP EMİRLİKLERİ

AMERİKA

ARJANTİN
GUATEMALA
KOSTA RİKA
HONDURAS
NİKARAGUA
BOLİVYA
URUGUAY
PORTO RİKO
PARAGUAY
EL SALVADOR
BREZİLYA
KOLOMBİYA
MEKSİKA
PERU
ŞİLİ
ABD
KANADA
PANAMA

AFRİKA

FAS
GABON
GÜNEY AFRİKA
LİBYA
TUNUS
MISIR

AVUSTRALYA

YENİ ZELANDA

bir dünya markası